Na Quentino.cz nakupujete vždy bezpečně!

 

Nemůže někdo získat mé osobní údaje?

Pro veškerou komunikaci mezi Vašim prohlížečem a servery, kde se nachází náš eshop, používáme zabezpečené připojení s velmi účinným 128/256-bit šifrováním pomocí SSL (Secure Socket Layer) certifikátu. Toto je v dnešní době nejrozšířenější a tedy i nejověřenější a nejspolehlivější metoda ochrany proti případným únikům citlivých dat. Administrativní část našeho systému je zabezpečena dvoufázovým ověřením, díky kterému máme jistotu, že se k ní nedostane nikdo nepovolaný, i v případě, že by znal heslo.

Nemusíte se tedy obávat, že by jakékoliv Vaše osobní údaje, které nám poskytnete pro dokončení objednávky mohly být získány někým jiným.

Stejně se ale bojím zaplatit kartou, i když je to nejrychlejší metoda...

Údaje o platební kartě zpracovává GoPay s.r.o. jakožto provozovatel platební brány. Platební brána, kterou používáme je zabezpečena ještě lépe, přenos veškerých dat je velmi složitě šifrován, a my pak žádné údaje o platbě, kromě stavu platby (úspěšná, neúspěšná, nedokončená) a jejího přiřazení ke konkrétní objednávce od provozovatele platební brány nedostaneme, číslo Vaši karty nemáme, takže jej ani nikde neuchováváme a tudíž se nemusíte bát, že by se k němu kdokoliv dostal a zneužil jej.

Co když si vůbec nevím rady s výběrem a budu zklamaný?

Tak hlavně, nestyďte se využít naší bezplatné porady na emailu nebo na telefonu, kde Vám naši zkušení poradci rádi pomůžou s výběrem těch správných doplňků. Stačí, když nám řeknete na jakou událost se chytáte a/nebo jaký bude zbytek Vašeho outfitu (barva saka, košile, bot či jiných doplňků) a jakou máte přibližně představu. Bez dlouhého zdržování Vám odešleme náš návrh na ty nejlepší doplňky tak, abyste vypadal vždy skvěle a podle etikety.

Pokud máte jakékoliv jiné dotazy ohledně našeho zboží, termínu dodání apod. neváhejte nás rovněž kontaktovat.

Samozřejmě Vám zůstává právo na odstoupení od smlouvy do 14 dní podle obchodních podmínek.

Stále si nejsem jistý...

Získali jsme, mimo jiné, certifikát ověřeno zákazníky, kde může každý, kdo si u nás objedná napsat recenzi, dále může každý zákazník při potvrzení objednávky zvolit, zda by si přál po doručení vyplnit dotazník spokojenosti od Google, jejichž výsledky opět můžete vidět ve svém vyhledávači.

Jak se můžete sami přesvědčit, snažíme se, aby jste byli vy, naši zákazníci spokojení a vypovídají o tom kladné ohlasy těch, kteří u nás již nakoupili, tak proč to nezkusit?:) Objednejte ještě dnes!

navigation