Dodání a platba

Veškeré objednávky* přijaté do 14:00 v pracovní den předáváme dopravci ještě tentýž den, abyste svou objednávku měli co nejdříve u sebe. Pokud tento termín nestihnete nebo objednáte přes víkend či státní svátek, garantujeme odeslání nejpozdějí následující pracovní den.

Zákazník bere na vědomí, že garance odeslání tentýž den není pro prodejce závazná a může být nedodržena z důvodů překážky na straně dopravce - stávka, neplánované uzavření pobočky, chyba při přijímání zásilky apod. Zákazníkovi nevzniká nárok na jakékoliv odškodnění v případě nedodržení této garance.

 

Dostupní dopravci

Váši objednávku si můžete nechat zaslat těmito nabízeními dopravci:

DPD (1-2 dny; obvykle již druhý den) 89Kč | pouze ČR

ČP Balík do Ruky (2-3 dny) 99Kč | pouze ČR

Zásilkovna ČR (1-2 dny; obvykle již druhý den) 49Kč | pouze odběrná místa ČR

Zásielkovňa SR (1-3 dny) 79Kč | pouze odběrná místa SR

 

Do ceny dopravného není započítán poplatek za případnou dobírku ve výši 35Kč.

  

Dostupné metody platby

Vaši objednávku můžete uhradit následujícími způsoby:

Platba kartou (online, budete přesměrováni na platební bránu - GoPay, kde provedete platbu) - nutné mít aktivované online karetní transakce u své banky

Platba převodem (po potvrzení objednávky Vám na zadanou emailovou adresu přijdou údaje k platbě, nezapomeňte správně vyplnit variabilní symbol, abychom mohli rychle spárovat platbu s objednávkou, vzhledem k rychlosti transakce může dojít k opoždění odeslání zásilky) - naše banka je Equa Bank, převody z této banky budou tedy zpracovány tentýž den

Platba dobírkou (odešleme objednávku s dobírkou, zaplatíte tedy při převzetí hotově, bude účtován poplatek 35Kč**)

 

 

*Platí pro objednávky s platbou online platební kartou a na dobírku. Objednávky s platbou bankovním převodem jsou považovány za přijaté okamžikem připsání platby na bankovní účet.

** Poplatek za dobírku je poplatek za platbu, nikoliv za dopravu, proto se na něj nevztahuje akce "Doprava zdarma při nákupu nad 2000Kč", od hodnoty objednávky tedy bude odečtena pouze cena vybrané metody dopravy.

Ceny jsou uvedeny v CZK, přepočet na EUR probíhá podle aktuálního kurzu a v případě zvolení této měny se košík automaticky přepočte.

navigation