Dopravné ZDARMA

Při nákupu nad 2000Kč získá zákazník nárok na dopravné zdarma. Do hodnoty nákupu, která se uvažuje při hodnocení nároku na tuto akci se uvažuje pouze cena produktů (vč. DPH) po odečtení veškerých platných zvýhodnění na jednotlivé produkty. Naopak se neuvažuje běžná cena samotného dopravného ani poplatek za dobírku. Dobírka je považována za poplatek za způsob platby, který je účtován i v případě nároku na "Dopravné ZDARMA". Může platit jen pro některé dopravce, vyhrazujeme si právo na změny. Odpovídající hodnota nákupu v EUR je vypočítána podle aktuálního kurzu měn. V případě nároku na dopravné zdarma se v procesu objednávky dopravné automaticky nastaví na 0Kč / 0 EUR.

Odesíláme stejný den

Objednáte-li si do 14:00 pracovního dne, Vaši objednávku odešleme ještě tentýž den. Pokud objednávku provedete kdykoliv jindy, bude Vám balíček odeslán zvoleným přepravcem následující pracovní den. Vždy Vám tak odešleme balíček co nejdříve!

Abychom mohli Vaši objednávku odeslat, musí být úspěšně zaplacena platební kartou, převodem nebo musí být zvolena platba při převzetí (dobírka). Pokud jste zvolili platbu převodem, bude objednávka odeslána v pracovní den, kdy bude platba připsána na náš účet - pokud bude platba připsána po 14:00 pracovního dne, bude odeslána následující pracovní den.

V případě, že je nemožné odeslat objednávku ve stejný den, i když byla objednávka provedena podle výše určených pravidel, například z důvodu uzavření podacího místa, závodní dovolené smluvního přepravce nebo jeho stávky, případně dalších neočekávaných událostí, budeme Vás v co nejkratší době kontaktovat na v objednávce uvedeném telefonním čísle a budeme se snažit najít řešení, aby se k Vám objednávka dostala co nejdříve!

Rádi Vám poradíme s výběrem

Nevíte si rady s tím, jak zkombinovat naše produkty tak, aby k sobě ladily a Vy jste vypadali naprosto skvěle? Neváhejte se nám ozvat po telefonu nebo napsat jakýkoliv dotaz na náš email, rádi Vám poradíme! Doporučíme Vám, který kapesníček zvolit k vybrané kravatě, jak dlouhé šle zakoupit a jaký motýlek k nim bude dobře vypadat. Věděli jste například, že kapesníček do kapsy nemusí být stejné barvy jako kravata nebo motýlek? A to není vše, s námi budete vždy oblečeni stylově a podle etikety! Nebojte se nám poslat fotku Vašeho saka nebo třeba košile, abychom Vám k nim doporučili to nejlepší. Jsme tady pro Vás a Vaši spokojenost!

  

Volejte: 606 426 013 (Po-Pá 9-16:30)

Pište: info@quentino.cz (NONSTOP)

navigation