Vrácení do 14 dnů

Zákazník má nárok na vrácení zboží bez uvedení důvodu do 14 dnů od doručení objednávky. V případě, že chce zákazník tento nárok uplatnit, vyplní níže přiložený formulář a ten zašle spolu s vraceným zbožím libovolným přepravcem na adresu David Šeffer, Třešňová 5280, 722 00 Ostrava-Třebovice.

V případě, že bude zboží poničeno, rozhodne prodejce o ponížení jeho hodnoty. Pro produkty z kategorie Ponožky nelze uplatnit nárok na vrácení do 14 dní z hygienických důvodů.

 

Reklamace

V případě vrácení zboží z důvodu vady nebo poškození, které vzniklo před doručením objednávky, má zákazník nárok na uplatnění reklamace. Zákazník vyplní níže přiložený formulář a spolu s reklamovaným zbožím jej zašle na adresu David Šeffer, Třešňová 5280, 722 00 Ostrava-Třebovice.

 

Vrácení peněz

V případě, že vznikne zákazníkovi nárok na vrácení finančních prostředků ve vztahu ke konkrétní objednávce, resp. reklamaci, bude mu vrácena odpovídající částka na účet, který uvedl v reklamačním formuláři nebo v případě, že byla objednávka uhrazena platební kartou, bude tato platba vrácena formou refundace na použitou platební kartu, v ostatních případech na základě dohody mezi zákazníkem a provozovatelem eshopu na jiný účet nebo jinou formou. Den vzniku nároku na vrácení finančních prostředků je den, kdy je provozovatelem eshopu zákazník informován o vyřízení reklamace s uznáním nároku na vrácení příslušné částky dle reklamačního řádu v kompletních obchodních podmínkách. Provozovatel eshopu se zavazuje, že zadá pokyn k navrácení prostředků převodem nebo refundací karty do 3 pracovních dnů od vzniku nároku na vrácení finančních prostředků, při odstoupení od smlouvy maximálně do 10 pracovních dnů od doručení odstoupení od smlouvy a kompletního zboží. Běžná doba zpracování refundace karty poskytovatelem platební brány je 2-3 pracovní dny, doba běžného převodu je standardně jeden pracovní den.

 

Ke stažení:

 Reklamační formulář (.docx)

 Reklamační formulář (.pdf)

 Reklamační formulář (.pages) - pro macOS

Toto není kompletní znění Obchodních podmínek

navigation